O nas

Nasze nawierzchnie zdobią Pomorze

Firmę "Krężel" utworzył w 1984 roku Stanisław Krężel, doświadczony drogowiec z wieloletnią praktyką w budowie dróg. Wtedy była to jedna z pierwszych prywatnych firm drogowych na Pomorzu Środkowym.


Od 1995 roku po przekształceniu w Spółkę nastąpił dynamiczny rozwój firmy, która inwestując w nowoczesne urządzenia, technologie i kwalifikacje pracowników osiągnęła stabilną pozycję wśród firm drogowych całego regionu. Spółka wyspecjalizowała się w budowie dróg, chodników, placów, obiektów małej architektury oraz robót inżynieryjnych o znaczeniu lokalnym i ponadregionalnym. Jej mocnym atutem stały się prace rewitalizacyjne zabytkowych części miast i dawnych układów urbanistycznych. Firma zdobyła rozgłos za udaną rewitalizację starówek wielu pomorskich miast i dawnych osad rybackich - od Lęborka, Łeby, Rowów, Ustki i Słupska, aż po Sławno, Jarosławiec, Darłowo, Koszalin, Mielno, Kołobrzeg, Białogard i Połczyn Zdrój. Wykonane przez nią brukowe nawierzchnie stały się ozdobą i zyskały wysoką ocenę samorządów, mieszkańców i turystów.


Spółka zatrudniając 150 osób posiada odpowiedni potencjał pozwalający jej realizować wszelkie roboty drogowe, prace ziemne i kanalizacyjne. W zasięgu jej działania znajdują się zarówno małe nawierzchnie przy domkach jednorodzinnych, jak również duże układy komunikacyjne w strategicznych częściach miast liczone w tysiącach metrów kwadratowych powierzchni. Firma realizuje projekty o różnej skali trudności umiejętnie łącząc różnorodny materiał, z którego tworzy profesjonalne kompozycje wyjątkowych nawierzchni.


Wszystkie prace, od projektu do realizacji, wykonywane są przez doświadczonych fachowców, z najlepszych materiałów, terminowo i z gwarancją. Taka strategia podnosi konkurencyjność firmy jako wiarygodnego partnera, z którym warto się utożsamiać. Znalazło to potwierdzenie w uzyskaniu przez Spółkę w 2006 roku certyfikatu jakości zarządzania ISO 9001:2000 oraz zdobyciu wielu nagród i wyróżnień za podnoszenie estetyki nawierzchni w całym regionie.


Zapraszamy do współpracy!